Фірмовий магазин Klipsch в Україні
+38 (050) 391-12-93 +38 (067) 201-96-04
ПН-ПТ 9:00-21:00 СБ-НД 11:00-18:00
Замовити дзвінок
ru ua
0
0
0
Наші технології

Наші технології

Klipsch, одна з перших американських компаній по виробництву акустичних систем, виробляє акустичні системи преміум-класу з 1946 року. Коли Пол В. Кліпш, один з найвідоміших піонерів аудіо в Америці, заснував Klipsch & Associates, він працював в олов'яному сараї в Хоупі, штат Арканзас.

PWK був невтомним перфекціоністом, який очолив рух Hi-Fi з основним продуктом компанії, Klipschorn, який проводиться до сих пір. Істинний меломан, Пол прагнув відтворити хвилювання живого оркестру в своїй вітальні.

Наші технології

Кліпшорн

Пол У. Klipsch досяг своєї мети, роблячи Klipschorn повністю ріжок завантаженим дизайн-технології, які створені галузеві стандарти для високої чутливості, широкий динамічний діапазон, низький рівень спотворень, згладжувати частотну характеристику і потужний бас.

В результаті завантаження рупора завжди і завжди буде рушійною силою високоефективного, приголомшливо точного звуку бренду Klipsch.

Чотири принципи KLIPSCH SOUND

Акустичні принципи звуку Klipsch, як заявив Пол В. Кліпш:

  • Висока ефективність / низький рівень спотворень: технологія рупора Klipsch є високоефективної, забезпечуючи більш точний звук з меншою потужністю і меншими спотвореннями, що призводить до більш гучного і чистого звуку. Закон Кліпш: ефективність обернено пропорційна спотворень.
  • Контрольована спрямованість: технологія рупора Klipsch точно направляє звук в потрібні місця, що, в свою чергу, створює більш реалістичну звукову сцену без втрати акустичної енергії там, де звук не потрібен або небажаний.
  • Широкий динамічний діапазон: самі тихі звуки відтворюються з вражаючою чіткістю, а найгучніші звуки відтворюються без різкості і спотворень - з максимально можливим діапазоном між самими тихими і найгучнішими звуками.
  • Плоска частотна характеристика: звук відтворюється без частотного зсуву - без неприродних високих, середніх або низьких частот - максимально точне відтворення записаного звуку без фарбування.
Наші технології
Наші технології

Керамічні динаміки

Характерною особливістю колонок серії Reference є керамічні низькочастотні динаміки Klipsch з дуже високим відношенням жорсткості до маси і чудовим демпфуванням, що забезпечує потужну і міцну основу для низьких частот.

Лінійний двигун підвіски

Ексклюзивний алюмінієвий твітер з підвіскою Linear Travel Suspension (LTS) від Klipsch зводить до мінімуму спотворення для більш детального відтворення. Використовуючи Kapton ®, надзвичайно легкий і жорсткий матеріал, в твітері суспензії забезпечує високу ефективність і поліпшити дозвіл і детально. Високочастотні динаміки LTS є відмінною рисою динаміків Klipsch, що робить їх одними з кращих динаміків в світі.

Наші технології
Наші технології

Об'ємна технологія з широкою дисперсією

Фірмова технологія Wide Dispersion Surround Technology (WDST), що є наріжним каменем кожної акустичної системи об'ємного звучання Klipsch, забезпечує вражаючу деталізацію звуку в кімнатах з недосконалими конфігураціями розміщення.

Запатентовані овальні насадки для вух

Запатентовані Klipsch овальні вушні вкладиші для навушників і гарнітур мають анатомічну форму, що дозволяє точно поміщатися в вушному каналі людини. Ці м'яких овальних силіконові насадки знижують стомлюваність вух і забезпечують відмінну шумоізоляцію для чудової якості звуку.

Наші технології
Швидка доставка
Доставимо кур'єром або в пункт видачі замовлень на наступний день
Гарантія повернення
Товар, що не підійшов, Ви завжди можете повернути протягом 14 днів
Оригінальна продукція
Усі товари сертифіковані від виробника, гарантія 2 роки
У Вас є питання?
У робочий час наші фахівці готові відповісти на Ваші питання