Фірмовий магазин Klipsch в Україні
+38 (050) 391-12-93 +38 (067) 201-96-04
ПН-ПТ 9:00-21:00 СБ-НД 11:00-18:00
Замовити дзвінок
ru ua
0
0
0
Розроблено в США

Розроблено в США

У будівлі всесвітньої штаб-квартири Klipsch в Індіанаполісі, штат Індіана, знаходиться ультрасучасний центр досліджень і розробок в області звуку. Названий інженерно-технологічним центром Klipsch, він є одним з найсучасніших аудіообладнання в США. Він може похвалитися двома безлунна камерами (кімнатами без луни), робочими станціями з цифровою електронікою, повнофункціональної лабораторією датчиків, магазином інженерних моделей і лабораторією промислового дизайну.

Після майже 70 років виробництва першокласної високоякісної аудіопродукції важко повірити, що історія провідного світового виробника акустичних систем почалася в бляшаному сараї в Хоупі, штат Арканзас. Володіючи ексцентричним духом, амбітним характером і трохи надією, Пол В. Кліпш почав місію зі зміни стандартів звуку назавжди. Сьогодні його місія триває там, де вона почалася.

Розроблено в США

Кліпшорн

У 1946 році, після досвіду в численних електротехнічних кар'єрах і служби в армії США під час Другої світової війни, Пол У. Klipsch нарешті удосконалив свій дизайн кутового роги динаміка. Отримавши патент і зареєструвавши назву Klipsch & Associates, він почав виробляти свої гучномовці вручну на невеликій фабриці Hope.

Зібрано в Хоуп

Klipsch Heritage Series, Professional, THX Ultra2, Palladium, select Reference II, а також багато професійних і кінематографічні колонки і раніше збираються, оснащуються і закінчуються вручну, а не за допомогою робототехніки в Хоупі, штат Арканзас.

Розроблено в США
Розроблено в США

Від Хоуп з любов'ю

В залежності від розміру і складності, збірка колонок Hope може зайняти від 40 хвилин до 12 годин.

Кожен із співробітників Klipsch пишається практичним процесом, всесвітньо відомим якістю і бездоганною репутацією аудіопродукції Klipsch.

Це не просто робота. Це прагнення до досконалості бренду протягом усього життя.

Розроблено з Pride в Індіаполісі

Кожен новий динамік з логотипом Klipsch спроектований і виготовлений з гордістю в нашій всесвітньої штаб-квартирі в Індіанаполісі.

Наша команда інженерів і менеджерів по продуктах вкладає душу в кожен з наших продуктів, будь то наші найменші навушники-вкладиші або найбільші підлогові динаміки.

Для запуску Klipsch Groove ми відзначили горизонт Індіанаполіса і відзначили напис «Розроблено з гордістю в Індіанаполісі» на нижній частині динаміка.

Розроблено в США
Швидка доставка
Доставимо кур'єром або в пункт видачі замовлень на наступний день
Гарантія повернення
Товар, що не підійшов, Ви завжди можете повернути протягом 14 днів
Оригінальна продукція
Усі товари сертифіковані від виробника, гарантія 2 роки
У Вас є питання?
У робочий час наші фахівці готові відповісти на Ваші питання