Фірмовий магазин Klipsch в Україні
+38 (050) 391-12-93 +38 (067) 201-96-04
ПН-ПТ 9:00-21:00 СБ-НД 11:00-18:00
Замовити дзвінок
ru ua
0
0
0

Промислове обладнання SAHINLER

Промислове обладнання SAHINLER

Sahinler - весь спектр пресового і гибочного обладнання від провідного світового виробника.

Відоме у всьому світі турецьке підприємство з виробництва верстатної техніки Sahinler було створено в 1953 році. На той момент це була маленька сімейна майстерня, що випускала обладнання для швейної та текстильної промисловості, але вже до 1960 року підприємство переорієнтувалося на виготовлення верстатів. Сьогодні компанія Sahinler це близько 50 000 кв м виробничих площ, на яких трудяться майже 200 співробітників, і мережу представництв, що охоплюють всі європейські країни, Північну і Південну Америки, а також ближньому і далекосхідний регіони.

Основна продуктова лінійка компанії включає весь спектр ковальсько-пресового устаткування: 3-х і 4-х-валкові гідравлічні і механічні листозгинальні машини, гідравлічні комбіновані прес-ножиці, в тому числі кругорези, координатно-пробивні і гідравлічні преси, профілегибочні, відрізні кромкозагинальних, фланжіровочние і зиговочні машини, фальцепрокатні, фальцеосадочние і відрізні верстати, універсальні і преси для виробництва днищ ємностей, а також верстати для обробки тонколистового, сортового прокату та згинання труб.

Компанія СП Стан-Комплект, офіційний представник Sahinler в Україні, пропонує не тільки обладнання цього виробника, здатне вирішити великий спектр завдань, а й супроводжує його повним пакетом сервісного обслуговування. Профільні фахівці Стан-Комплект розробляють технологічне завдання, яке відповідає потребам замовника.

Особливою популярністю в українських виробничих підприємств користуються гідравлічні прес-ножиці, що відрізняються підвищеною продуктивністю, плавністю ходу, зносостійкість і зниженим рівнем шуму. Комбіновані прес-ножиці Sahinler, що поставляються компанією Стан-Комплект, дозволяють одночасно виконувати кілька операцій.

Зручні в експлуатації профілегибочні гідравлічні верстати Sahinler, що оснащуються стійками ЧПУ з кольоровими сенсорними моніторами. Крім цього, установки передбачають і можливість ручного управління.

Українські середні і малі металообробні підприємства вже давно оцінили переваги 3-х і 4-х-валкових згинальних машин Sahinler. Особливо популярні ці машини у виробників каналів систем кондиціонування повітря, рекламних щитів, різних кожухів, деталей машин, торгового і промислового меблевого обладнання та інших виробів з алюмінію. Весь широкий модельний ряд даного виду техніки відрізняється підвищеною зносостійкістю, плавністю робочого ходу, простотою в експлуатації і низьким рівнем шуму.

Швидка доставка
Доставимо кур'єром або в пункт видачі замовлень на наступний день
Гарантія повернення
Товар, що не підійшов, Ви завжди можете повернути протягом 14 днів
Оригінальна продукція
Усі товари сертифіковані від виробника, гарантія 2 роки
У Вас є питання?
У робочий час наші фахівці готові відповісти на Ваші питання