Фірмовий магазин Klipsch в Україні
+38 (050) 391-12-93 +38 (067) 201-96-04
ПН-ПТ 9:00-21:00 СБ-НД 11:00-18:00
Замовити дзвінок
ru ua
0
0
0

Промислове обладнання SLM Solutions

Промислове обладнання SLM Solutions

SLM Solutions - використання технологій майбутнього для отримання металевих виробів вже сьогодні

Компанія SLM Solutions - світовий лідер в області технології селективного лазерного плавлення, провідний виробник промислових металевих 3D-принтерів. Німецьке підприємство, чия штаб-квартира розташовується в Любеку, на півночі Німеччини, з повною підставою можна назвати міжнародною корпорацією, оскільки воно має офіси у Франції, Італії, США, Росії, Сінгапурі, Індії і Китаї, а мережу партнерів SLM охоплює, без перебільшення , весь світ.

Випускаються SLM Solutions принтери можуть працювати з широким спектром матеріалів, включаючи алюміній, титан, нержавіючі і інструментальні стали з включенням хрому та кобальту, а також всі види нікелю. За допомогою інноваційної адитивної технології швидко і якісно виготовляються дослідні зразки і прототипи деталей, майстер-моделі, вставки прес-форм, вироби складних геометричних форм, з мінімальною товщиною стінок.

Що лежить в основі SLM-друку технологія являє собою пошарове нанесення попередньо розплавленого оптоволоконним лазером найтоншого шару металевого порошку з формуванням вироби на основі тривимірного комп'ютерного проектування. Такий метод дозволяє істотно скоротити час виготовлення деталей, оскільки виключає всі проміжні процеси обробки продукту. Комбінування вихідних матеріалів різної щільності забезпечує отримання необхідних структурних властивостей вироби. Також слід пам'ятати, що це високоекономічне і абсолютно безвідходне виробництво.

Виготовляються SLM Solutions установки можуть задіяти одночасно від одного до чотирьох лазерів, що до чотирьох разів підвищує продуктивність 3D-принтера. Участь в одному процесі двох лазерів з різною потужністю збільшує швидкість і якість виготовлення: на невеликій ділянці складної конфігурації використовується промінь малої потужності, в той час як на більшій і простому фрагменті потужність і діаметр променя зростають.

Ще одне унікальне запатентоване рішення SLM Solutions -розподіл порошку відразу в двох напрямках, що скорочує час друку.

Все що випускаються SLM Solutions 3D-принтери оснащуються спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяє оптимізувати процеси виробництва виробів, що забезпечує істотну економію витратних матеріалів і енергетичних ресурсів. Використовуване ПЗ підтримує роботу з файлами різних форматів.

У число постійних користувачів продукції SLM Solutions входять виробники виробів для аерокосмічної, інструментальної, енергетичної, автомобільної промисловості, виробники медичного інструменту і техніки.

В Україні техніку SLM Solutions пропонує офіційний партнер німецького концерну, компанія Стан-Комплект.

Швидка доставка
Доставимо кур'єром або в пункт видачі замовлень на наступний день
Гарантія повернення
Товар, що не підійшов, Ви завжди можете повернути протягом 14 днів
Оригінальна продукція
Усі товари сертифіковані від виробника, гарантія 2 роки
У Вас є питання?
У робочий час наші фахівці готові відповісти на Ваші питання